Zwalczanie mrówek

Zwalczanie mrówek


Mrówki nie stanowią problemu dla większości osób, póki nie zamieszkają w domu. Nie sposób ich nie zauważyć – w poszukiwaniu żywności gromadnie przemierzają łazienki, kuchnie i inne pomieszczenia. Mieszkanie to idealne miejsce do życia dla mrówek, gdyż niechciani domownicy mogą cieszyć się stałym dostępem do wody i jedzenia.

Dlaczego sklepowe środki na mrówki są nieskuteczne?

Aerozole, lepy i inne preparaty dostępne w sklepach wykazują niską skuteczność w zwalczaniu mrówek. Oczywiście uda nam się usunąć owady, które spryskaliśmy lub złapaliśmy na lep, jednak istotą problemu jest królowa, z której bez problemu odrodzi się następna kolonia mrówek. W Marlon DDD rozumiemy cykl życia mrówek i wiemy, w jaki sposób zwalczać problem, by nie nawrócił. Zamiast więc tracić czas i pieniądze, walcząc z insektami za pomocą domowych sposobów i sklepowych preparatów, zachęcamy do skontaktowania się z naszą firmą. Wyeliminujemy problem sprawnie i bezpiecznie, zapobiegając zwiększaniu się kolonii mrówek.

Metody zwalczania mrówek

Na samym początku nasi specjaliści skupiają się na znalezieniu gniazda, a następnie stosują profesjonalne środki trujące przeznaczone do zwalczania mrówek. Do stosowanych przez nas metod zaliczamy opylanie, żelowanie powierzchni i opryski środkami chemicznymi. Stosujemy również toksyczne dla owadów przynęty, które mrówki zanoszą do gniazda i podają larwom. W ten sposób już po 12 godzinach kolonia owadów ulega zdziesiątkowaniu, a w ciągu tygodnia problem całkowicie znika.


Darmowa wycena