Dezynsekcja

Dezynsekcja


Dezynsekcja polega na eliminacji latających i biegających owadów. Dotyczy to insektów, których obecność jest niebezpieczna i stwarza ryzyko skażenia żywności oraz przenoszenia chorób wśród ludzi i zwierząt.

Kiedy dezynsekcja jest niezbędna?


Zabieg dezynsekcji jest wskazany w sytuacjach, gdy obecność insektów jest wyjątkowo uciążliwa, a środki dostępne w sklepach nie przynoszą oczekiwanych rezultatów. Nie wolno lekceważyć potencjalnych zagrożeń, jakie niesie za sobą obecność owadów w pomieszczeniu. Wymóg przeprowadzania dezynsekcji w przemyśle spożywczym jest regulowany przez rozporządzenie Ministra Zdrowia.

Metody dezynsekcji


Dzięki wieloletniemu doświadczeniu wiemy, jakie metody są skuteczne w zwalczaniu owadów. Aby osiągnąć jak najlepszy efekt, w wielu przypadkach łączymy kilka metod. W codziennej pracy stosujemy następujące metody dezynsekcji:

  • mechaniczne – pułapki na insekty,
  • chemiczne – środki owadobójcze,
  • biologiczne – inne owady,
  • fizyczne – para i ozonowanie.

Skuteczna i profesjonalna eliminacja owadów


W ramach dezynsekcji zwalczamy pluskwy, osy, szerszenie, rybiki, prusaki karaczany, mrówki, gryzki, kleszcze, komary i pchły. Zapewniamy najwyższą skuteczność, a po przeprowadzonym zabiegu wystawiamy stosowny certyfikat. Skontaktuj się z nami, by poznać szczegóły i ustalić termin dezynsekcji.

Zwalczanie
pluskiew


Więcej

Usuwanie Os
i Szerszeni


Więcej

Zwalczanie
rybików


Więcej

Zwalczanie
prusaków


Więcej

Zwalczanie
mrówek


Więcej

Zwalczanie
gryzków


Więcej

Zwalczanie kleszczy
i komarów


Więcej

Zwalczanie
pcheł


Więcej