Dezynfekcja

Dezynfekcja


Oferujemy kompleksowe usługi dezynfekcyjne polegające na usuwaniu drobnoustrojów wraz z ich przetrwalnikami z powierzchni i przestrzeni. Odkażanie jest usługą prowadzoną w celach prewencyjnych (dezynfekcja zapobiegawcza) lub doraźnie – w przypadku, gdy mamy do czynienia z ogniskiem zakażenia. Usługi Marlon DDD kierujemy do mieszkańców Krakowa i okolicznych miejscowości.

  • metody fizyczne – para wodna o temperaturze 100-105°C (pod zmniejszonym/normalnym ciśnieniem) lub promieniowanie UV,
  • metody chemiczne – związki na bazie chloru, aldehydy, alkohole, związki fenolowe, czwartorzędowe sole amoniowe, związki metali ciężkich, związki halogenowe, kwasy, zasady, utleniacze,
  • metody termiczno-chemiczne – połączenie temperatury ok. 60°C i środków chemicznych.

Dobór odpowiednich preparatów to gwarancja skuteczności zabiegu. Aby dobrać optymalną metodę, należy dysponować wiedzą z zakresu dezynfekcji. Dotyczy to między innymi rodzaju i ilości drobnoustroju, właściwości preparatu oraz cech środowiska, w którym prowadzona będzie dezynfekcja. Można założyć, że wysokie stężenie i długi czas działania środka do dezynfekcji mają znaczący wpływ na skuteczność zabiegu.

Dezynfekcja z Marlon DDD

Nasza firma dezynfekcyjna z Krakowa wykorzystuje wyłącznie najskuteczniejsze rozwiązania, dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić klientom najlepsze efekty dezynfekcji. Usługi Marlon DDD kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych, którym zależy na przeprowadzeniu dezynfekcji w domu, mieszkaniu, na osiedlu mieszkaniowym, w zakładzie pracy lub innym miejscu.

Ozonowanie


Więcej

Koronawirus


Więcej