Odławianie kun

KunyKunaSpecjalizujemy się w skutecznym odławianiu kun – jeżeli te zwierzęta zagrażają Państwa firmie, przegryzają przewody w Państwa samochodzie bądź swoją obecnością na Państwa poddaszu nie pozwalają spać a przede wszystkim niszczą izolację zapraszamy do kontaktu.

Samodzielne usunięcie kuny znajdującej się na dachu jest bardzo trudne bowiem kuna zna lepiej Państwa podwórko niż Państwo sami. Stawianie nowej rzeczy jest traktowane przez nią z dużą ostrożnością. Tylko wgląd w zachowanie kuny na zasadzie rozstawionych kamer, które rejestrują jej zachowanie pozwala nam dostosować skuteczną metodę.

Odwlekanie w czasie i próby na własną rękę zwalczenia kuny, z każdym dniem pogłębiają Państwa koszty z tytułu posiadania szkodnika w postaci uszkodzonych kabli samochodowych, zniszczonej izolacji oraz nieprzespanych nocy.

Kuna w domu to słyszalne odgłosy w godzinach 21-23 ( kuna wychodzi z połaci dachu ) a następnie 3-5 ( kuna wraca na dach). Częstotliwość obecności kuny lub kun na dachu zależy od płci oraz ilości kun na dachu.

Prowadzimy skuteczne usuwanie kun w Krakowie i na terenie województwa małopolskiego. Pracujemy zarówno dla klientów indywidualnych, jak i dla przedsiębiorstw, instytucji, spółdzielni. Stosujemy sprawdzone działania, które mają na celu usuniecie kuny z posesji – wykorzystujemy specjalne metody oraz udzielamy gwarancji na wykonywaną usługę jednocześnie posiadając 100% skuteczności. Jak usuwamy kuny? Skutecznie.